Odstąpienie od umowy i zwrot towarów

W ciągu roku od daty odbioru przesyłki masz możliwość odstąpienia od umowy i zwrotu towaru bez podania przyczyny. W tym celu:

  • poinformuj nas o chęci odstąpienia od umowy sprzedaży kontaktując się z nami pod adresem 4gp.biuro@gmail.com
  • odeślij towar na podany niżej adres. Zwróć uwagę, aby podać właściwy adres – przyspieszy to procedurę obsługi zwrotu i szybciej otrzymasz pieniądze.

Po otrzymaniu zwracanych towarów dokonamy zwrotu kosztów na konto bankowe. Zwracamy koszt towarów oraz koszt ich dostawy (wg. najtańszej dostępnej opcji) o ile klient koszt dostawy poniósł w momencie zakupu. Zwracający ponosi bezpośrednie koszty zwrotu Produktu (czyli koszt odesłania zwracanych produktów do nas). W przypadku, gdy w momencie zakupu klient skorzystał z darmowej dostawy – zwrot będzie tylko za równowartość zwracanych produktów.

Uwaga! Opakowania zwracanych kosmetyków muszą być nienaruszone a sam produkt nie może być używany – zgodnie z ustawa o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r. (Dz.U. 2014 r. poz. 827 ze zm.). Produkt musi nadawać się do dalszej odsprzedaży. Pamiętaj dobrze zabezpieczyć produkty na czas transportu by nie uległy zniszczeniu.

Reklamacje

Jeżeli otrzymany towar, został uszkodzony w transporcie lub z jakiegokolwiek innego powodu chcesz go zareklamować prosimy o kontakt (4gp.biuro@gmail.com) jak najszybciej po otrzymaniu przesyłki.

Jeżeli reklamacja dotyczy zniszczonej przesyłki lub zniszczonego produktu to do maila reklamacyjnego prosimy o załączenie protokołu szkody z przewoźnikiem oraz dokumentacji fotograficznej, która prezentuje zniszczenie. Prosimy o zdjęcia zarówno uszkodzonego produktu jak i kartonu z zewnątrz (jak prezentowała się paczka w momencie dostarczenia przez przewoźnika).

Adres do wysyłki zwrotów i reklamacji:

SHAYA Agnieszka Godlewska
Kostomłoty Pierwsze
ul. Poziomkowa 18
26-085 Miedziana Góra